naglowek2

O klubie

RKS Radomsko to klub o dużych tradycjach sportowych. W sezonie 2001/2002 drużyna występowała w Ekstraklasie piłki nożnej, a wcześniej przez wiele lat z powodzeniem rywalizowała w rozgrywkach drugoligowych. Aktualnie, po piłkarskim niebycie drużyna seniorów występuje w IV lidze łódzkiej i z nadzieją patrzy w przyszłość. Jednocześnie władze klubu dbają o wychowanków. W rozgrywkach juniorskich grają cztery drużyny młodzieżowe. W klubie w lipcu 2017 roku powstała pierwsza w regionie Akademia Młodego Piłkarza, w której udział jest całkowicie bezpłatny. Partnerem tego programu jest Miasto Radomsko. W szeregach akademii trenują dzieci urodzone w latach 2005-2013. Od października 2017 roku przy klubie działa także RKS Radomsko Biznes Club, który zrzesza  blisko trzydziestu sponsorów i partnerów biznesowych zainteresowanych dobrą kondycją piłki nożnej w mieście. W chwili obecnej we wszystkich drużynach klubu trenuje ponad 250 zawodników.

IV liga łódzka

08.09.2018, godzina 15:00